pohodlné maskáčové oblečenie a maskáče na voľný čas?

maskáče eshop

VSTUP do ESHOPU maskáče :

 

 

 

 

 

Chceli by ste si kúpiť kvalitné outdoor nohavice, alebo iné oblečenie na von, avšak nechcete minúť veľa peňazí? Nekupujte zbytočne predražené maskáče z kamenných obchodov s vysokou réžiou, pretože my ako výrobca ich ponúkame za nízke ceny a za ich vysokú kvalitu a pohodlnosť ručíme svojim dobrým menom. Dovolíme si tvrdiť, že v pomere cena a kvalita, ide o najvýhodnejšiu ponuku na internete v oblasti týchto odevov! A tomu môžete veriť, pretože sme TOP predajcovia v maskáčoch. Tak teda ak hľadáte takéto nohavice, bundu, tepláky, legíny alebo jednoducho aj iné maskáče na rôzne outdoorové aktivity, alebo ako alternatívu k bežnému oblečeniu, určite Vás nasledujúce riadky budú zaujímať. Vyberte si z našej ponuky rôznych maskáčových vzorov, typov a druhov tohto moderného a trendového oblečenia letných, zimných, zateplených či iných napríklad aj nepremokavých maskáčov. Tento typ oblečenia je vhodný do lesa, na zber hríbov, rybolov, turistiku, ale aj prechádzky, práce v záhrade, či ako oblečenie v domácnosti. Ak si s nohavicami skombinujete aj pekné maskáčové tričko, máte hneď na svete zaujímavý outfit. Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na našej stránke e-shopu, do ktorého prejdete kliknutím na obrázok.

Ak však preferujete nakupovanie v kamennom obchode, tak navštívte našu vlastnú predajňu, v ktorej sa naše pracovné a maskáčové oblečenie priamo šije a pokojne si dané oblečenie môžete hneď prezrieť a aj vyskúšať. Na nič sa tu nehráme, za nás hovoria naše pozitívne recenzie, ktoré si môžete prečítať na našej Facebook stránke, na ktorú môžete dať tiež like a byť tak neustále informovaný o nových produktoch. Okrem toho že u nás nakúpite výhodne, taktiež aj priamo podporíte slovenských výrobcov a práve vďaka Vám môžeme naďalej vyrábať pohodlné a kvalitné oblečenie pre celé Slovensko!

Army shop doplnky – naša ponuka :

V našom e-shope nájdete okrem maskáčov a maskáčové oblečenia aj iné, zaujímavé produkty ako : lovecké nože, vreckové nože, karambity, motýliky, mačety a sekáče, vrhacie nože a sekery, multifunkčné a univerzálne nože a nožíky. Z army optiky máme v ponuke ďalekohľady a puškohľady, kolimátory a lasery. Maskovacie siete a camouflage doplnky. Zo sebaobranných prostriedkov ponúkame obranné spreje, kasery a paralyzéry, boxery na ruku a iné vojenské vybavenie. Z obuvi máme taktickú obuv vojenské kanady vz.60 ale aj iné outdoorové topánky.


maskáče

maskáče

Maskáče loshan 3E

 

Ak máte záujem o kvalitné maskáče a maskáčové nohavice, určite si prezrite ponuku v našom army shope. Ponúkame pohodlné detské, pánske a dámske maskáče v tých najobľúbenejších maskáčových vzoroch ako sú: woodland, hardwood, metro, camo … Medzi novinky patrí maskáčový vzor 3E kryptek, ktorý je vhodný do zalesnených oblastí. Maskáče môžete nosiť na rôzne vonkajšie aktivity ako aj na pobyt v prírode, prechádzky, kemping, rybolov, zber hríbov; ale aj v domácnosti ako pohodlné oblečenie a aj pracovný odev do záhrady. Deti zas môžu nosiť maskáče do školy a samozrejme aj von pri ich rôznych hrách. Maskáčové nohavice sa stávajú vhodnou alternatívou a oproti rifliam sa aj pohodlne nosia počas celého dňa. Preto ak máte záujem o toto skvelé oblečenie, určite Vám k tomu odporúčame aj iný druh maskáčové oblečenia napr. maskáčové tričko a tak si vytvoríte svoj vlastný, originálny outfit na rôzne príležitosti.


 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.