nože eshop

VSTUP do ESHOPU nože :

hľadáte lovecké a vreckové nože alebo karambity?

Ak máte záujem o našu ponuku kvalitných nožov na rôzne používanie, alebo hľadáte zaujímavý darček pre vášho kamaráta poľovníka, rybára, hubára, zálesáka, alebo inú blízku osobu, tak určite Vám odporúčame pekný vreckový, alebo lovecký nôž. Dekoračný a pekne vygravírovaný nôž s rôznymi motívmi, alebo aj iný vreckový nožík s praktickým využitím  je vhodný ako darček pre každého správneho muža. Oddávna boli nože akousi súčasťou muža a aj v dnešnej dobe už chlapci od istého veku túžia vlastniť malý vreckový nožík. Nože sú vhodné na všestranné vonkajšie používanie v záhrade a prírode, ako je zber hríbov, rybolov, turistika, kempovanie a taktiež aj v domácnosti a pri prácach v domácej dielni. Ponúkame Vám na výber rôzne nožíky z rozličných modelov, farebných variácii, druhov a vzorov. Malé vreckové nože s množstvom funkcií sa dajú vďaka ich malej veľkosti využiť takmer kdekoľvek, multifunkčné niekedy aj švajčiarske vreckové nože sú zase veľmi praktické, pretože disponujú rozličnými nástrojmi, ktoré sú nám hneď k dispozícii. Môžu mať okrem malej a veľkej čepeli aj nožničky, pilník, príbor teda vidličku a lyžičku, šraubovák, otvárač na konzervy, na fľaše, alebo aj vývrtku na zátky, taktiež šidlo, lupu, alebo aj kompas a kresadlo. Vývojári už dali takmer všetko, čo mohli dať na tento malý nožík. Lovecké nože zase istotne ocenia všetci milovníci aktivít spojených v prírode. Na internete sa nachádza spústa druhov, modelov a farebných prevedení. Okrem toho v našom eshope nájdete aj kvalitné survival nože prežitia, ktoré môžu niekedy aj zachrániť život. Ďalšou skupinou sú bojové karambity, bodáky a bajonety. Môžeme ešte spomenúť špeciálny druh tkz., motýlik „balisong“ ktorého používanie nie je ani tak praktické ako štýlové., skôr u mladšej generácie. Pozoruhodné sú aj vrhacie nože a hviezdice, ktoré v našich končinách nenájdu praktické využitie, ale skôr majú zberateľskú hodnotu.

lovecké nože a dýky

 

lovecké nože

lovecký nôž Kandar Jeleň

 

lovecké nože a dýky patria medzi obľúbené predmety vo výbave každého poriadneho chlapa zálesáka, rybára, poľovníka, lesníka alebo hubára. Taktiež sa ale dajú použiť aj pri prácach v záhrade, alebo aj v domácej dielni všetkých domácich kutilov. Lovecké nože môžu byť dekorované rôznymi zaujímavými motívmi, či už špeciálne zamerané pre rybárov, poľovníkov, na ktorých sa nachádzajú motívy jeleňa, diviaka, alebo inej lesnej zveri a pod., a vďaka ich kvalitne spracovaným rúčkam vydržia aj náročnejšie zaobchádzanie, pričom sa pohodlne držia po celý čas. Preto ak si chcete spraviť radosť, tak neváhajte a prezrite si kompletnú ponuku loveckých nožov v eshope, do ktorého sa dostanete kliknutím na obrázok hore vyššie e-shop. K loveckým nožom ponúkame aj rôznu taktickú výstroj a doplnky do prírody, ako ruksaky, batohy, ďalekohľady, survival doplnky, kompasy, kresadlá, zapaľovače, tabatierky, alebo dokonca aj ploskačky a mnohé iné.

vreckové nože

vreckové nože

vreckový nôž Columbia

K skvelým a originálnym darčekom pre vlastné potešenie, alebo obdarovanie niekoho blízkeho určite patrí vreckový nôž V mladosti každý jeden muž určite vlastnil, alebo túžil vlastniť malý vreckový nôž už len preto, že to bol skvelý pomocník, ktorého ste mali neustále zo sebou a bol vždy naporúdzi. Nožíky väčšinou mali viac nástrojov na použitie a postupne sa na nich začali objavovať rôzne šraubováky, vývrtky, otvárače na fľašky a konzervy, alebo aj zabudovaný kompas, laser a LED svetlo a mnohé iné. Kvôli tomuto širokému záberu sa vreckové nože stali praktické nástroje, ktoré sa dajú používať v akejkoľvek situácii, či už v domácnosti, v dielni, v prírode na stanovačke a pod., Okrem klasických vreckových nožov, ktoré sa vyklápajú, nájdete v našom eshope aj vreckový nôž vystrelovací, survival nôž s paracordom a kresadlom, motýlik a aj špeciálny exotický nôž karambit. Nebyť najslávnejšej počítačovej hry CS:GO neboli by sme o tomto type noža doteraz ani vedeli. Aj keď špeciálne karambity boli odpradávna a doteraz aj sú súčasťou každodenného života ľudí z juhovýchodnej oblasti Ázie.

mačety a meče

Nami ponúkané nože máme v rôznych modeloch, druhoch a farebných vzoroch a prevedeniach a preto si u nás vyberie úplne každý!  Taktiež máme aj dekoračné šable, slávnostné kordy, meče katany, alebo aj sekáče na mäso do kuchyne, či na plasty v dielni a iné … Veľkým bratom nožov sú mačety, ktoré sa pôvodne používali na zber cukrovej trstiny, neskôr ľudia zneužili tento užitočný nástoj na primitívnu zbraň. U nás v našich končinách sa mačeta používa výlučne v záhradách na osekávanie mladých výhonkov stromčekov, na sekanie vysokej trávy alebo veľkej buriny. Výnimočne sa môže použiť aj na pohyb v zarastenom teréne, v hustom lese a pod..

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.