sebaobrana – praktické a účinné pomôcky

sebaobrana eshop

VSTUP do ESHOPU sebaobrana :

 

 

 

 

 

Ak chodíte domov vo večerných hodinách a prechádzate cez kritické miesta, alebo ak chcete mať len pocit bezpečia a byť preventívne pripravený, tak Vám určite odporúčame si zakúpiť nejakú vhodnú pomôcku na sebaobranu. Spomedzi takýchto prostriedkov na sebaobranu u nás nájdete boxer na ruku, slzný sprej – kaser, plynovú pištoľ, paralyzér, alebo baterku s paralyzérom, ale aj praktické obranné perá kubotany a pod. Všetky tieto predmety sú vhodné pre ženy, aj pre mužov a sú nenáročné na používanie. Vďaka ich malej veľkosti ich môžete nosiť so sebou prakticky kamkoľvek, či už ich budete mať vo vrecku, alebo v kabelke.

Ak však ešte nedisponujete žiadnym sebaobranným prostriedkom, tak si môžete spraviť vlastný akýsi „improvizovaný boxer“pomocou zväzku kľúčov, ktoré pevne uchopíte medzi prsty, alebo použijete niečo pevné, čo je práve po ruke. Avšak odporúčame vlastniť aspoň jednu pomôcku na obranu. Ich výhoda spočíva v tom, že ju niekedy nemusíte ani použiť a aj tak útočníka, alebo agresívnu zver zastrašíte napr. samotným zvukom paralyzéru, ktorý je veľmi nepríjemný. Ak máte záujem o tento typ tovaru, určite si pozrite našu kompletnú ponuku s celkovou špecifikáciu jednotlivých výrobkov, ktorá sa nachádza na našom e-*shope.


baterka s paralyzérom

baterka s paralyzerom

baterka s paralyzérom a UV svetlom

Veľmi efektívnym a účinným prostriedkom na sebaobranu je aj baterka s paralyzérom. Tá je pre útočníka veľmi nepríjemná, pretože pri jej použití pracuje s elektrickým výbojom o sile až 1 000 000 V a tak môže spôsobiť paralyzovanie až na niekoľko minút a Vám poskytnúť dostatok času na únik. Jej veľkou výhodou je aj to, že keďže sa jedná o baterku, tak sa dá používať aj ako klasické svietidlo a tak útočník neočakáva, že by sa mohol dostať do konfrontácie s paralyzérom a to Vám dáva neočakávanú výhodu prekvapenia. Použitie paralyzéru je sprevádzané s typickým praskajúcim zvukom, ktorý taktiež veľmi pôsobí na psychiku útočníka a tak sa môže stať, že sa rozhodne utiecť ešte pred prípadným fyzickým stretom.

Samotný výboj dokáže preniknúť aj cez oblečenie a oproti iným prostriedkom na sebaobranu nezanecháva výraznejšie fyzické poškodenie. Z vlastných skúseností vieme, že praskajúci zvuk je skvelý aj na odplašenie agresívnej zvery, s ktorou sa taktiež môžeme dostať do kontaktu. Baterka s paralyzérom sa hodí pre nočných strážnikov, SBS-károv, security pracovníkov, ale aj každému jednému človeku, ktorý chce byť preventívne pripravený. Jej používanie nie je náročné a skvele sa hodí pre ženy aj mužov. Baterku je dôležité pravidelne kontrolovať, či je nabitá, aby sme si boli istí že nenastanú komplikácie a paralyzér bude pripravený k použitiu. Ak vás nasledujúce riadky a aj samotný produkt zaujali, určite navštívte náš e-shop, v ktorom si môžete prezrieť našu kompletnú ponuku ostatných sebaobranných pomôcok za nízke ceny.


 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.